Perşembe, Ağustos 30, 2012

BETA, Kesha ve Sürü Psikolojisi

Kesha Rose Sebert, 1 Mart 1987 doğumlu Amerikalı pop şarkıcısı, rapçi ve söz yazarı. Bilinen adıyla Ke$ha, Flo Rida ile yaptığı düet 'Right Round' ile sesini duyurmuş, ardından çıkardığı 'Tik Tok' adlı şarkıyla listelerde 1 numaralara oturmuştur.

Peki ya bilinmeyen yönüyle?Her şey bu resimlerle başladı: Kesha in bikini...

Yani aslında koymak istemem bu tarz resimleri ama konuyu anlatmak için zorunlu. İstiyorsan geç istemiyorsan geçme, en iyi sen bilirsin. Ben uyarımı yapayım da.


Kesha'nın vücudundaki tuhaflık senin de ilgini celbetmiştir. Hastalığı yoksa ya da bir tür uzaylı dış gebeliği geçirmiyorsa bir kızın böyle vücudu olmaz. Buraya fizik yorumu yapmaya gelmedim tabii ki. Ama sence de Kesha'nın vücudu erkek vücuduna benzemiyor mu?

Yine söylüyorum, yüklemek bu resimleri bence yanlış. Kesha'nın bacakları erkek bacakları gibi aynı.
Sanırım konuyu yavaş yavaş kaptın. Kesha bir transseksüel.

Kesha'nın bikinili resimlerinin sızmasına karşılık Maxim dergisinin şu pozları vardı.

Erkek Kesha yerine 90-60-90 Kesha gelmiş. İki Kesha arasında dağlar kadar fark var. Sanırım bu photoshop büyüsü. :)

Sürekli garip garip eğilip yattığını da farketmişsindir, neden? O beli gizlemek için bu gerekli.

Zaten Kesha hep böyle bol tişört tarzı kıyafetler giyiyordu. Aslında tasvip ettiğimden değil ama normalde kadınlar hep açık giyinir, neden Kesha böyle giyinmiyor diye düşünmüştüm. Bikinili resimler her şeyi açıklığa kavuşturdu. Bu arada resimdeki sol elinin altındaki hayvan pençesi ve bacaklarına giydiği hayvan postuna dikkat et.

Kesha hep leopar deseni bulunduruyor üzerinde. Evet, BETA kölesi olduğu için.

 
Kesha hayvan başlığı takmaya pek meraklı. Bu başlıklardan resmi sitesinin merchandise bölümünde satılıyor hatta.

Yine bir hayvan başlığı. Aslına bakarsan genellikle bu hayvan kedi cinsi olur; yavru kedi, leopar, aslan. Bunlar hep kadınlar içindir. Erkeklere de uygulandığı olur ama herkes bunu bilir ki kadınlar hep kullanılıyor.

Ha, dediğim gibi genellikle kedi alterleri kullanılır ama başka bir tür hayvan da olabilir. Zaten bu akıl kontrolündeki en büyük programlardan biri olan Mickey Mouse da kulakları üstten aynı bu hayvanlar gibi. Mickey de bir fare ama hayvan ve önemli olan zaten hepsi Allah'ın yarattığı bir hayvan. Leoparı masonlar yaratmadı mesela. Vahşilik+cinsellik yansıtıldığı sürece program amacına ulaşmış demektir.

Yüz ifadesiyle bunu yansıtıyor ve Kesha haşin bir poz veriyor. Ahaha güldüm ya. :D

Gördüğün üzere yine hayvan başlıklı kadınlar. Mesela en sağdaki sanırım bir panda. Ama adı üstünde BETA cinsellik programı. Cinsellikte verilen program tabii ki hayvanlıktır hatta hayvandan da ileri gidilir. Hiçbir şey gereğinden fazla abartılmamalı, abartılıyorsa orada bir iş var demektir. Çıkar ortaya hep.

"Sonra da çevirdik aşağıların aşağısına attık." (Tin/5)

 Şimdi anlıyor musun? Allah boşuna bir şey söylemez. Bir ayetin 1'den 70'e manası olduğu söylenir. Yani anlatmaya çalıştığım şeyi doğruca söyleyecek olursam Allah insana günahsız meleklerden daha üstün olabilecek bir donanım verdiyse, o zaman ona en aşağı olabilecek zaaflar da vermiştir. Şimdi diyeceksin, biliyorum bu insanların bir suçu yok akılları yıkanıyor. Evet öyle. Allah kimseye hak ettiğinden fazla ceza vermez. Günahı 1'e 1, sevabı 1'e 10 yazdıran Allah'tan bahsediyoruz burada.

Ama düşün Allah'ın bağışlayıcı bu merhameti yanında (kıyaslamak adına söylemiyorum yanlış anlaşılmasın) öyle pislik insanlar var ki ister uyuşturucu baronları, para babaları ve elitlere fahişe tedarik edebilmek için olsun ister sıradan vatandaşları televizyon kanalları, sosyal medya ağları aracılığıyla baştan çıkarmak için olsun, bunu yaparlar. Kadınları kullanırlar. Onlar bunu yapmayacak değiller çünkü onlar o kadar aşığılık ki ayinlerinde çocuk kurban ediyorlar bunu biliyor musun? Evet, hatta bu işe en uygun çocuklar da küçük yaşta beyaz erkek çocuklarıymış öyle diyorlar. En masum onlar göründüğü için mi artık bilmem, bilecek kafayı da yaşamak istemiyorum doğrusu. Türkiye'de yılda kaç çocuk kayboluyor biliyor musun peki? Yılda 6.000 çocuk. Her saat başı 1 çocuk kayboluyor. Nereye gidiyor bu çocuklar, yer yarılıp içine girmiyorlar herhalde. Acı ama gerçek.

Şimdi eğer bu işler için ya da dünyadaki herhangi bir şey için hâlâ Allah'ı suçlayanınız varsa defolup gidebilir. Bu kadar net. Sonra vay efendim Afrika'daki çocukları Allah niye aç bırakıyormuş? Bu soruya soruyla cevap vereyim o zaman. Araştımalara göre Amerika'da yılda çöpe giden veya ihtiyaç-dışı kullanılan her şeyi topladığında Afrika'daki ihtiyacı karşılıyor bunu biliyor musun? Obez Amerikanlar ve açlıktan ölen Afrikalılar. Peki sen kimsin? Aaa, işte işler burada karışır değil mi?

Sanırım konuya devam etme vakti geldi. :)

Madem ayin mayin, ritüel dedik bari şu videoyu da göstereyim sizlere.

Kesha MTV Dünya Sahnesi'nde canlı yayında konser veriyor ve kalp gibi bir kaptan kan içiyor. Şarkının adı da Cannibal. Cannibal, Türkçe'de yamyam demek. Tam şova ahan da link: http://www.youtube.com/watch?v=SW3DouOGpVE

Satanist ayinlerde kan içme ve insan eti yeme gibi insanlıkdışı şeyler vardır. Bu yüzden kan içiyor, bu yüzden şarkının adı yamyam.

Üstünde kurukafa var, Skulls&Bones'un simgesi. Arkadaş herhalde ritüelden yeni çıkmış.

Evet evet, kesin yeni çıkmış.

Kesha ve tek göz sembolizmi. Neredeyse hepsi de sağ göze vurgu, bir tek 3. resimde sağ kapatılmış o da elle kapattığı için. Neden sağ göz diye sorarsan da; Deccal'in sağ gözü kördür.

 
Yüzüne bakınca, sadece yüzüne odaklanınca orada bir erkek görünüyor.

 
Tıpkı güzel yüzlü erkekler gibi daha yumuşak hatlı bir yüzü olduğu için kıza benziyor.

 
Bazı resimlerinde gerçekten farklı biri gibi. 
Burada Kesha 18 yaşında ve makyajsız. Şuradaki ergen erkeği göremeyen var mı? :) 
Erkek çocuğu gibi.

Tabii bu normalde sadece bir-iki resimde gördüğüm bir şeyle ortaya atacağım bir iddia değil. Tamam anlattın bunları da eline ne geçti diyecek olursan evet işin dalga boyutunu konuşmak boş, saçma ve basit olur. Boş işleri sevmem. Bu yüzden sizlere anlatmak istediğim ASIL neden ve SAĞLAM kanıtlara gelelim.

Bazı ünlülerin saçlarının yan taraflarını kazıttığını görürsün. Mohawk tarz falan, oooo punkçıyız havalarına yatılırdı ilk başta. İş popçulara kadar geldiğinde en cahil bile anlamalıydı. Kısa saç erkek saçıdır, uzun saç da kız. Kesha'da ikisi de mevcut mu? Mevcut.

Şimdi söylüyorum, yanı kazıtılmış saç ya da bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç unisex kişiliği temsil eder. Biliyorsunuzdur ama söyleyeyim yine de unisex, çift cinsiyettir. İki cinsiyet de karakter olarak içinde bulunuyor. Bunun için vücuden çift cinsiyetli olmaya gerek yok. Akıl kontrolüyle buna maruz bırakılan her kişi unisex olabilir.

Yine bir taraf uzun, bir taraf kısa unisex saç. Ve bir yanı koyu renk bir yanı sarı. Birden fazla renkli saç birden fazla karakteri simgeler. Sarıya boyatılmış saç BETA programını simgeler.

Bir kukla gibi resimler çekilmiş. Üstünde Amerikan bayrağı var, ben bir Türk vatandaşı olarak bayrağımı böyle saçmaca burup giyeceğimi hayal bile etmem. Amerikanlarda ve diğer bazı ırklarda bu var ama. Onlarda topraklar zaten kaybedilmiş, savaşa girilmeden zafer kazanılmış. Türkiye, evet Türkiye'de de bir savaş var ama hala yürekli insanlarız. Umut kaybedilmemesi gereken bir şeydir.

Sembolizm olarak, kukla olduğunu söyledim. Sağdaki resimde bir el yukarıda diğeri aşağıda. Baphomet'in tasviri bu. Bilmiyorsan google'dan araştır ne diyeyim. Sol eli de ok işareti şeklinde. Kesha ok işaretini hep kullanıyor.

Karmaşa, bu fotonun tanımıdır. :D

Katy Perry, erkek alterini çoktan kazanmışa benziyor. Kesha da kız gibi ama normalde şu var. Kesha görünürde zaten kız değil mi? Ama bu resimdeki gizli mana şudur; Katy kız ama erkek rolünde. Kesha da erkek ama kız rolünde. İkisinin de yüzünde 'a-aa' ifadesi var, sanki yanlış bir olay, olması gerekenin tersi.

Bu resmin en önemli ayrıntısı bence şudur; Kesha'nın sağ bacağına bak. O bir erkek bacağı ve kimse aksini iddia edemez.

Şimdi Kesha'nın Avustralya X Factor'da "We R Who We R" adlı parçasını seslendiriyor.
Video burada:

Bunun da özetli bir analizini sunmak isterim.

Hep şarkıcı yanında iki kişiyle dans eder ya işte bu temsili genel 3 karakterdir. Ayrıca çorabı yırtık pırtık ve onlar da koparıyor. Yırtılmış çorap BETA köleliğini simgeler ve vahşilik yine ana temadır.

Baphomet'in okçu işareti.

İşte okçu işareti.

3 kere yumruk yapıyorlar. Yumruk gücü simgeler. Ayrıca ağzı böyle nasıl anlatsam yamulmuş gibi olması bastırılmış öfkeyi simgeler.

 İşte yani bunun gibi.

Şapkasındaki dolar işareti Kesha'nın simgesi oldu gibi bir şey. Güya Flo Rida şarkısında düet yaptırıp para vermemiş o da ismini Ke$ha diye yazdırmış falan. Sanki bir şey, sonra çok ünlü oldu. Ayrıca bunlara da inanmak çok saçma olurdu. Çünkü kimin nasıl ünlü olacağı önceden belli zaten her şey bir plana göre ilerliyor. Ama tabi hikayelerin de uydurulması gerek di'mi, koyunlara ninni olsun.

Dolar aslen Tanrıça Isis'i simgeler. " $ $ " böyle okuyunca isis olduğunu görürsün. Ve taktığı şapka da resmi bir şapka, üstünde kartal var. Bunlar devleti simgeliyor, yani yapılan iş tümüyle organize. Suç ya da gizli değil. Devlet her şeyi biliyor, zaten her şeyi devlet yapıyor. Elinde asa var, asa güç simgesidir. Arkadaki askerler de selam veriyor. Askerlerin de bir farkı yok, çünkü onlar da topuklu ayakkabı giyip çıplak bacakla dans ediyorlar.

 Arkadaki ekranlardaki görüntü dönerek bir ters üçgen bir düz üçgen oluyor. Ters üçgen, dişil prensibi simgeler. İkisi aynı anda söz konusu olursa düz üçgen de erkeği temsil eder. Yani görüntü de döndüğüne göre erkekten kıza dönüşüm, unisekslik gösterilmiş. Etrafında dönmek, değişimdir.

 Gitarı ona veriyor. Gitar, erkek olan yönü sembolize eder. Sen ne düşünüyorsun bilmiyorum ama bu simgeleri bilsen tam olarak, her bir videoda hikaye tam bir bütünlük oluşturduğu için buna gerçekten inanırdın.

Işıklar kırmızı-mavi patlıyor. Kırmızı-mavi ayrışım renkleridir. Hipnoz halkaları dönüyor. Orada olan şeyi kabulleniyorsun. "Ben etmem" lafı, ahmakça bir laftır. Hipnoz diyoruz, hipnoz. Arkadaki millete bak videoda daha çok gösteriyor. Herkes takılıyor, eğleniyor. Memnunlar yani gayet.

Bu arada herkesin yorumlarını takip ediyorum. Buna göre konuda güncellemeler yapmayı da uygun görüyorum bazen. Bunun neresi komik, istediğinize gülebilirsiniz ama bence abartılı bulmanızın nedeni her şeyi apaçık anlatmamdır. Bu blogu okuyan bir insanın öncelikle tüm sektörün mason olduğunu bilmesi gerekir. Ha bunu bilmiyorsanız da sırf illuminati'den korkmak için ya da kendinizi bir şey zannetmek için bu tip şeyleri okuyorsanız daha da diyecek bir şeyim yok.

Hipnoz halkaları oradaki erkeklerin karı gibi dansetmesini sana normal gibi göstermek için dönüyor. Ve hipnoz halkaları işe yarıyor demek ki arkadaki millet halinden memnun bir şekilde dans ediyor. Anlamayan adama daha ne derim bilmem ki...

Kırmızı ruj kadınlığı simgelemiş yine, arkadaki adamın ruju turkuaz. Bu da tam tersini yani transseksüelliği yansıtmış bize.

Şimdi de Kesha'dan dinleyelim.

Maxim dergisine mini röportajı var. Animal albümü için şöyle demiş: "Beastie Boys ve akşamdan kalma bir transseksüelin karışımı."

Kendisi sürekli akşamdan kalma içkici takıldığına göre bu transseksüel kendisi oluyor.

Yine röportajlardan biri, röportaja başlamadan önce Kesha röportajı yapan çocuğa "Transseksüel gibi mi görünüyorum?" diye soruyor. Ortada hiçbir şey yokken. O da "Hayır, çok ateşli görünüyorsun." falan diyor.

Verdiği bir demeç: 
"İlginç insanlar en çekici şeylerdir, kadın ya da erkek olsun. Tecrübelerimden şunu anladım ki ilgi alanım yalnızca erkekler değil. Eğer bir kadına aşık olursam o zaman olacakları görürüm. Ama henüz olmadım."

Paper dergisine verdiği röportajda Kesha şöyle söylüyor: "Ucubeler, bu hayatta dünyayı daha ilginç bir yer yapan şeydir ama transseksüeller, onlardan dolayı daha iyi bir kadın olmak istiyorum."

"O erkekleri görüyorum da benden daha iyi vücutları var, daha güzel yüzleri, daha iyi ciltleri, daha iyi makyajları var.Ayrıca onlar hayatımda tanıştığım en eğlenceli insanlar. Bana kendimi sanki yeterince iyi bir kadın değilmişim gibi hissettiriyorlar."


Burada transseksüel bir manken olan Isis King, Tyra Banks'in programına çıkıyor.

Kesha'nın, $ yani isis sembolü ile Isis King'in ismindeki ortak Isis bağlantısı dikkatini çekti mi?

Bu resim Kesha'nın resmî sitesinden.
1- Ruju mavi; transseksüel.
2- Elinde anarşi sembolü var.
3- Herkeste olduğu gibi adam da tek göz sembolü oluşturan yıldız var. Yıldız da satanizmdendir.
4- Vahşiliği sembolize etmiş diğer soldaki iki hayvan ve sağda belirttiğim hayvanla.
5- Baykuş. (Bohemian Club)
6- O garip su hayvanı şuna benziyor:Tek Boynuzlu At/Unicorn (unicorn da uniseksliği simgeler)
7- Beyaz tavşan = Programcı
8- Dönen yılan Baphomet'in kucağındaki dönen yılan.
9- Giydiği tişörtün arkasında kurukafa var. (Skulls&Bones)


Evet, ilginç değil mi? Bunu yaparak halkı kandırıyorlar. Kim bilir ki Kesha transseksüeldir? Yani birkaç kişi böyle sormuş ama çoğunluk 'Kesha çok yeteneklisin.' ya da 'Bu yaptıkların çok anlamlı Kesha seni seviyorum' demiş. Yetenek neresindeyse artık bu işin.

Asıl amaç şu oluyor, çöp kutusundan çıkmış gibi görünen bu transseksüel kadınla hem kafa karışıklığı hem de oh be her şey gayet normal havası oluşturuyorlar. Kesha da bir kukla. Ayrıca küçüklükten beri yetiştirilmiş. 13 yaşında şarkı söylerken videosu var. Orada da kız. Anlatabiliyor muyum yani?

Bu normal bir şey gibi gösteriliyor. Evet belki sen kabul etmiyorsun ama daha kötüsü, alışıyorsun. Bildiğim bir atasözü var ki alışmış, kudurmuştan beterdir. Alışırsan her şey gözüne normal gelir. "Ne var yaa, biz böylelerini biliyorduk zaten." dersin kendi içinde, ruhunda bozulursun. Biliyordun da ne yaptın onu söyle o zaman? Sessizlik. Sonra hiç merak etme Lut kavmi neden helak oldu.

Bir şeyi ortadan kaldırırsan, yenisi gelir. Ama onu bozarsan işler batar. Zaten sapık zihniyetli kimseler bir anda bütün geyleri evlendirmiyor. Gözünü alıştırıyor, gönlünü alıştırıyor. Ve sonunda kabulleniyorsun. İnsanoğlu bu, 40 kere bir şeyi dersen olur. Herkes inanır, eyvallah der.

Her ne olursa olsun, bu ne idüğü belirsiz yaratığa insan demeyi kabul etmiyorum. Kesha'nın şahsına değil, Monarşi Akıl Kontrolüne sözüm.

Selametle...

197 yorum:

 1. Yani şimdi kesha erkekmi oluyor ? :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hayır keshanın sırrı ortaya çıktı

   Sil
  2. ama 18 yaşındaki fotosunda erkek yüzü var erkek olabilir

   Sil
 2. Yeni yazılar gelsn artık ya :)

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. En basiti bu herhalde. Ameliyatla cinsellik değiştiren, östrojen hormonu seviyesiyle oynayan bir insanın ses tellerine de bir rötüş yapması anormal kaçmaz herhalde. Sesini de gayet değiştirebilirler.

   Sil
  2. Studyolarda degistiriyolar konserlerde playback yapiyo cok basit hem o ozel seclmis biri sesine fizigine yuz hatlarina bakilmmistir

   Sil
  3. konserlerde playback yapmıo

   Sil
  4. ztn kendi idrarını içen birinden ne beklenir ki ? ?

   Sil
  5. kendi idrarını içtiğini nereden bilyorsun videoda işediği yeri gözükmüyo zaten belki de içtiği sudur oyunculuk yapmak o kadar da zor değil

   Sil
  6. lena yazdığın şeyle insanların kafasını karıştrıyosun kesha erkek değil keshanın sırrı ortaya çıktı da

   Sil
 4. Ben son kısmı anlayamadım ya, diyorsun ki "çocukluktan videosu var ordada kız" peki burda erkek denilecek ne var şidmi? yanlıış anlama sadece soruyorum hayır yani anlayamadım gerçekten. 13 yaşındayken kız olan birisi şimdi nasıl erkek muammelesi görür.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Demek istediğim bu şekilde yetiştirilmiş ve kasıtlı olarak halkın önüne sunulmak için seçilmiş birisi olduğuydu. Küçüklüğünden beri kız gibi yetiştirildi.

   Sil
  2. o zaten kızdı siz her ünlüye saçma sapan yorumlar yapıyosunuz Ke$ha kızdı nerenden sallıosun

   Sil
  3. eyll lena ne yazdığına emin değilsin 1 ikincisi keshanın sırrı ortaya çıktıta

   Sil
 5. Yazdığın yazı iyi kanıtlar var Transseksüel olabilir belki kesha ama bu şekilde yani çiftcins olan birçok insan var bunda bir kötülük göremiyorum. Diğer bir konu ise şu akıl kontrölü gibi bir durum illuminati falan örgütler ünlüleri bu hale getiriyor ama sanki yazında en ufak şeyi ona bağlamışsın her gördüğü göze ve üçgene illuminati diyenler gibi. Kesha hayvan kürkü gibi şeyler giyebilir çoğu Amerikalı giyiyor, hep hayvan olabilir fotoğraflarda o bir hayvansever, Makyajı satanist temalı olabilir onun tarzı değişik canım sıkılınca bende böyle yapıyorum bazen bendemi öyleyim yani? Gitar vermek zaten çok anlamsız geldi herkesin yaptığı birşey. Vücudunda bozukluklar cildinin kötülüğü yüz hatlarının erkeğe benzediği olabilir belki onun yapısı böyle hormonları farklıdır? Sarı renkli kazıtılmış saçda çok yaygın bir moda. Kesha hangi düşünceyi bize iletmek istiyor bilmiyorum ancak bunlar pek bir kanıt gibi gelmedi bana. Çünkü kesha dışında birçok kişi bunları yapıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen Doğa sonuna kadar haklısın herşeye illuminati diyolar kanıtlarınız beni güldürdü cidden

   Sil
  2. Gerçekten bu kadar mısınız yani herkes yapıyor öyleyse normal?
   O Amerika'da çoğu kişi yapıyor dediğin kişilerin çoğu ünlü ve bir çoğu Illuminati ünlüsü zaten ki bunlar genel olarak gördüklerimiz diğerleri ise onların fanlarından başka bi şey değil...

   Sil
  3. işte siz bunları normal olarak görüyorsanız program amacına ulaşmıştır yani sen bunları yapıyosrsan köle olmuşsun başka açıklaması yok

   Sil
  4. arkadaşım , önemli olan bu sembollerin nasıl kullanılmış olduğdur. yoksa ben kürk giydiğimde otomatikman BETA kölesi olmuyorum.

   Sil
 6. Bilgilendirdiğin için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 7. Bi dk. bi dk. Herkes saçlarının yanını kazıtıyor? Mesela Rihanna tamam illümünati ama saç kazıtmak bence çift cinsiyet anlamına gelmez bende bir kızım bende istiyorum aaaa ben çift cinsiyetli oldum. Ve Türk insanındada var saçının bir yanı uzun bir yanı kısa onlarda BETA onlarda illüminati o zaman? Tamam söylediklerin doğru olabilir birçok kanıtın var ama pek anlamlı gelmedi. Her kadın bakımlı olmak zorundadır. Düzgün gözükebilmek için. Ama her güzelin bir kusuru neden olmasın? Söylediklerine inanmıyor değilim ama bazılarıda çok saçma! Tamam baştakı o bikini fotoğraflar iğrenç. Ama o 13 yaşından beri erkek olan biri kız yetiştiriliyorsa o bikinili fotoğraftaki yerlerini ameliyatla aldırmıştır? Bazı kanıtlar çok saçma gerçekten. Ama bilgilendirdiğin için sağol

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. saç kazıtmayı rihanna kesha vs vs senin bilinç altına yerleştirmeden önce sen hiç saçını kazıtmak istiyormuydun saçını kazıttın diye hemen çift cinsiyetli olmuyorsun ilk önce ilgi duyuyorsun yapıyım nolucak diyorsun sonrasında olaylar olaylar

   Sil
  2. adamların bldiği iki ilim var gençler.Sayı ilmi ve sembol ilmi.Tek dünya düzeni tekleştirme işte

   Sil
 8. keşha ya bişey demiyorum ama one directiona ilmünati demen çok saçma. Zayn hıristiyan kolyesi takması onu müslüman yapmaz. onlarda dediğin gibi modaya uymak istemiş olabilirler onlara gay diyemezsin biz senin nasıl biri olduğunu nerden bilcez. kanıtlar çok saçma . ilminati ve masonluk hakkında çok şey biliyosun ?? buda sana karşı şüphelerimizden biri!!!! yazdıklarını uydurmadığını nerden bilelim link ver o zaman !!!!!!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. One direction mu direksiyon mudur nedir korumaya çalışırken düştüğünüz durumlara bak yazık neymiş zayn çok iyi bi müslümanmış ama moda gereği takmış o zaman çok sevdiği hz muhammedin çarmağa gerilmiş halini niye takıyor abi saydırtıyorsunuz kendinize yahu.

   Sil
  2. Çarmıha gerilen Hz.Muhammed değil,Hz İsa

   Sil
  3. Ünlemleri abartma öncelikle. İkincisi de kolye taktığı zaman tabii ki müslüman olmaz çünkü Peygamber Efendimiz (s.a.v.) demiştir ki ; Onlara benzeyen bizden değildir. Yazdıklarınında hiçbiri uydurma değil senin illüminati ve masonluk hakkında bilgin yok . Hemde hiç.

   Sil
 9. Ke$ha sonuna kadar erkek. Dediklerii gibi kimse aksini iddia etmesin HERŞEY ortada belli değilmi amk?
  Bildiğin BETA kölesi ve orospu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dedi klavyeye oturarak bu yorumu yazarken Kesha'nın yeni bir şarkı yazdığını kafasına sokamayan anomim.

   Sil
  2. sen ke$ha hakkında bir bok bilmeden gelip burda ona orospu fln diyemezsin ve Kes$ha sonuna kadar KIZ ve ortada olan hiçbişey yok hepsi çok saçma kanıtlar

   Sil
  3. keshanın sırrı ortaya çıktı bunu yazan kişi yazdığı şeyden de emin değil zaten

   Sil
 10. Ke$ha'nın illuminati olduğunu biliyodum ama şimdi ayrıntılı bi şekilde öğrendim çok saolun.

  YanıtlaSil
 11. Öncelikle yazıların için çok teşekkür ederim. Sana bir soru sormak istiyorum. Peki bu insanlar nasıl seçiliyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aileden gelen bir şey derken?

   Sil
  2. Ailen masonsa sen de mason oluyorsun. Zayn şarkıcı olmak isteyince de bu sektöre girdi. Ve buna göre herkese bir görev biçilmiş oluyor aslında.

   Sil
  3. mason tam olarak ne hala çözmüş değilim... ailem'in mason olduğunu nasıl anlayabilirim ki yada nereden bilebilirim ki açıklar mısın? :)
   mason kötü bir şey midir yani? bize zararı nedir ? mason luk istenilerek mi olunur yoksa genlerdemi vardır? yada varsa nerden gelebilir ki?

   Sil
 12. BETA programı dediğin ne anlamış değilim ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sex köleliği demek :D

   Sil
 13. Bloglarin güzel , hoşuma gitti hepsini okudum . Okumaya devam edicem

  YanıtlaSil
 14. ya gerçekten bu iyi oldu bunları sen inceleyerek mi yorumladın yoksa başkaları da yardım etti mi

  YanıtlaSil
 15. Tamam bu söylediklerin doğruda olabilir yanlışta kanıtların iyi olabilir ama kesinliğini bileemessin keshada evet biraz tuhaflık var belkide çift cinsiyetlide olabilir illuminati ye üye olduğu kesin zaten saçma sapan hareketler yaptığı kan içtiği bunlar zaten açık dediğin gibi iyi güzel yazmışssın bilgilendiriyorsunda ama şu saç meselesi çok saçma hani isteyen her kimse saçının yanını kazıtabilirde bu bir çift cinsiyetlik değildir.İsteyen saçlarına istediğini yapmakta özgür bunla yaptığın yorum biraz saçma açıkcası.Diğer anlattığın şeylerin hiç birini bilmiyorum bilmem ne hreketini temsil etmek gibi şimdi git araştır diceksin ama salla.Bu arada One direction'a illu. demen saçma Zayn'in hristiyan kolyesi takması onu hristiyan yapmaz birlik ve beraberliğin kardeş olduğunu anlaatmak istemiştir.Kesha ile yaptığın blog güzel ama emin olmadığın kişiler hakkında konuşma one direction gibi :D

  YanıtlaSil
 16. Sevdiğiniz insanı ya da insanları neden koruyorsunuz.Onlar sizi kendilerine bağlamak istiyorlar,sevmedikleriniz illuminati sevdikleriniz ise kanıtı olsa da illuminati değil.bu ne kadar saçma tamam bende zayn'ı seviyorum ama zayn'ı da yaradan ,sevmediğiniz hoşlanmadığınız insanı yaradan Allah'tır şüphesiz ki.Şimdi bunlara göz yummayın kabul etmeyin bir insan hem müslüman olup hem zina yapabilir,dövme yapabilir kısaca Allah'ın yasakladığı şeyleri yapıpta müslüman olabilir.Hristiyan kolyesi takması benim görüşüme göre müslümanlığa saygı göstermediğindendir.ne demek birliği gösterdiği için takıyo..müslümanlar kardeştir.siz Allah'ın sevdiğini sevin ki Zayn'ı mı ,Harry'yi mi,Louis'i mi falan filan onlardan vazgeçin Allah cennnette en güzellerini size bağışlasın.sanki buradakileri alıp gideceksiniz.Bu dünyada kimse kalmayacak dünyaya demir mi bağlamayı düşünüyorsunuz.sonsuz olan dünya ahirettedir.en güzeline orda sahip olun.neyse bunu geçelim kesha ya gelince gözlerini korkutmuş olabilirler hatta denildiği gibi işkenceler olabilir bilmiyorum ama ben inanıyorum.Bu kadarı tesadüf olmaz,olamaz.bir videoda görmüştüm Lady Gaga kendini hipnotize ettiklerini,beynini yıkadıklarını söylemişti ben böyle biri değilim demişti.hepsi insanları yoldan çıkarmaya çalışan kukla,köpek,deney faresi artık ne derseniz.Ama Allah şaşırtmasın.Yazana da çok teşekkür ederim gerçekten anlamlı ve doğru artık inanıp inanmamak size kalmış ama bunu normal karşılayışınız bilinçaltınıza yerleşmiş olmasındandır :( Bunlar şeytana dost denilenlerdendir.unutmayın ki şeytanın dostu olmaz ahiret gününde allah soracaktır neden yaptın diye diyeceksiniz ki şeytan bana böyle yap veya yapma dedi.şeytan diyecek ki yapmasaydın.unutmayın Allah gerçek müslümanı ayırt etmek için şeytana peygamberlerin nefsine girebilecek kadar güç vermiştir.kendinizi kollayın derim

  YanıtlaSil
 17. Merhaba . ben bu kanıtları falan çok beğendim çok başarılı buldum. bana bu konu hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz acaba ? bu sıralar böyle şeylerle çok ilgiliyim. mesela BETA yapılmadan önce kişiye ne tür işkenceler yapılıyor veya "One Direction İlluminati Üyesi mi ?" gibi mesela. teşekkürlerr :))

  YanıtlaSil
 18. Böyle bilgilendirici yazılar yazdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM.Tuhaf olan pekte şaşırmadım yani sanırım artık alışmaya başladım.gerçekten de bu kadar şeyi nasıl?nereden biliyorsunuz?Bence gelecekteki planlarını anlatmaya başlamalısınız.

  YanıtlaSil
 19. konserlerde görüyorlar insanlar onlardamı fotoshop bide yaratık diyorsun bence öyle yargılanmamaılı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bol kıyafet giyiyor hep ama ameliyatla aldırmış da olabilir. her neyse, yargılamadım ki? o bir köle ve ona bunu yapanlar utanmalı.

   Sil
 20. Arkadaşım o yandan saçını kazıtmış fotoğrafta ilgimi çekti belki seninde çekmiştir. Kulağından çenesine kadar erkeklerde olur ya hani kulak önünden uzar ve sakalla birleşir. Ondan var sanırım saçları kazıtmadan önce onu kapatmış, çok dikkatimi çekti. Aynı erkek gibi. Sanırım haklısın gerçi Ke$ha'nın bu şekilde biri olacağı aklıma gelmezdi. Tespit için sağol -Elif

  YanıtlaSil
 21. 1D hakkındaki yazdıklarını da okudum ama sana katılmıyorum. Kesha hakkında yazdıkların çok mantıklı vücudu gerçekten kadın vücuduna hiiiç benzemiyor. Die Young klibi de ben illuyum diye bağırıyo her türlü mesaj verilmiş. Bide bi şey sorucam ne zamandır bu konularla ilgileniyosun? Çok şey bildiğin belli :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zayn hakkında yazı yazmışsın benim Zayn hakkındaki düşüncem şu : Evet Zayn müslüman ve sürekli de söylüyor ama etrafındaki herkes hristiyan yani müslümanlarla yaşamıyor :/ Bazı şeyleri öğrenmemiş olabilir. Açıkçası saçının önü farklı renk diye yargılamak, elinde bıyık tuttu diye yargılamak saçma ama diğer yazdıklarına bi şey diyemem. Belki bunu ona farkettirmeden yapıyorlardır. Sonuçta herkes senin gibi bilgili değil :D Niall'ı da çok seviyorum 1 tane tişört yüzünden yazdığına inanasım gelmiyor.

   Sil
  2. hay sizin 1D hayranlığınızın ... mal mısınız ya onlar kukla bildiğin deney faresi gibi bişeyler siz de gözünüzü kör eden bu hayranlıkla onların farelerisiniz ben de kızım ama ne hikmetse onlarda gözümü kör edicek bi mükemmellik göremiyorum başta gay oldukları apaçık orta da anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum bir fiske aklı olan insan neden felaketine hayranlık duyar

   Sil
  3. ya açıkcası 1d nin anticisiyim ama onları suçsuz yere yargılamak her ne kadar antıci olsam da doğru değil bence 1d gay değil. ama illu olabilir aslen olmasalarda köle gibi kullanılabilirler ve bencede zayn illu değilse bilmediğinden yapıyo adsız üstümdeki :D sana katılıyorum asla gözümü kör edicekmüükemmelik yok ama bizim sınıftaki çocxukta var asdfghjkl :D

   Sil
 22. One direction Little Things klibini izledin mi bilmiyorum ama orda harfler verilmiş. ATEOTY harfleri var bazıları bunun 'at the end of the year' olduğunu falan söylüyo sence 21 aralıkla bi ilgisi olabilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saniyelerini bilmiyorum malesef ama fotoğrafı var :) Belki de alakası yoktur http://24.media.tumblr.com/tumblr_me30jfbLiJ1ratlpho1_500.jpg

   Sil
 23. Normalde bu kadar uzun yazıları okumaya sıkılıyorum açıkçası ancak hem arkadaşım linkini atınca hem de yakından takip ettiğim bir konuyla ilgili olunca merakım baskın çıktı.
  O ilk baştaki bikinili fotoğraflar shopla yapılabilir gibime geliyor ama ünlülerin çoğunun bu işin içinde olduğunu bilince de bu 'gibime geliyor' tezi çürütülüyor tabi
  Korktum açıkçası zaten bu tür yazılar veya videolar da (özellikle videolarda bilerek arka fona ürkütücü, korku filmi fonları koyuyorlar) ürküyorum, yalan yok şimdi. O yüzden olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum ama tişekkür ettim kesha'dan da soğudum =D seni suçlamıyorum sadece mp4'ümden müziklerii sileceğim, en kısa zamanda da diğer yazılarını okumaya çalışacağım iyi akşamlar ^_^

  YanıtlaSil
 24. Dostum kusura bakma ama yazdıkların FAZLA PARANOYAKÇA geldi bana..Ve nedense ortada gizlenen bilinen ve bilinmesi kolay şeylerin olduğunu söylüyorsun peki bunları bilmek alışmak bunları çıkaranlara ne fayda sağlayacak biz transexuelliğe sapıklığa alıştığımız zaman bunları çıkaranların ne faydası olacak o kısım bana fazla paranoyakça geldi yani..Birde kesha nın her hareketinden bir anlam çıkarmalımısın neden böyle bir görev üstlendim onuda anlamış değilim yani kesha dediğin gibi bir görev aracı olabilir ama ben bi insanın bu kadar GÖSTERE GÖSTERE bu gorevi yapacağını düşünmüyorum bence bu kadın erkek herneyse İLGİ ÇEKMEK İÇİN böyle bir rol üstlenmiş olamazmı ? yani hiçbi tarikat ve düşünceyle ilgisi olmadığı halde kendisini öyleymiş gibi göstermiş olamazmı diceksin neden böyle bişey yapsın..Neden yapmasın ki POPÜLERLİK İLGİ ÇEKMEK !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son klibindeki satanik ve tek göz sembollerinden mason olduğunu anlayabilirsin. Sadece ilgi çekmek isteyen bir insan bu kadarını da yapamaz. Sana paranoyakça gelebilir ama bunlar gerçekler ve araştırmalar sonucu ortaya çıkarılmış gerçekler. Sallayarak yazmadım yazıları. Hepsinin bir dayanağı var.

   Kesha'nın şahsi olarak bundan hiçbir çıkarı yok. O köle zaten. Bundan çıkarı olan ise Siyonist Liderlerdir. Bu dünyaya hakim olmak üzere bir tek dünya devleti kurmak istiyorlar. Bunu halka kabul ettirerek yapmak istiyorlar. Ve bu yolda birçok stratejileri olacaktır. Kesha da bu stratejilerden biri. Eğer bir Kesha'yla milleti mi uyutacaklar diyorsan haklısın, zaten kullandıkları bir tek Kesha değil. Tüm müzik endüstrisi onların elinde. Onlar hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz.

   Sil
 25. Yinede birinin %100 erkek yada kadın olduğunu anlamak için dna testi yapması gerekir.kanıtların inandırıcı ama yetersiz.bu arada saçın bi bölümünü kazımak bi tarafını uzun bırakmak o kişinin unisex olduğu anlamına gelmez.Ne yani Rihannada yaptırdı?bu arada erkek olacağını düşündüğüm en son kişi kesha (ydı) (!) :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiçbir zaman yeterli olmayacak zaten. Unisekslik meselesine gelecek olursam, bu akıl kontrolünün sembolizmidir. İçindeki karakterinden bahsediyoruz. Gerçekte ne olduğundan değil.

   Rihanna'nın da uniseks karakteri var. Te Amo klibini izle.

   Sil
  2. Sanırım dinen bağlı bir insansın ama bu kadar yobaz olma. Paranoyağın tekisin zaten. Kanıtların hoş güzel, Bizleri bu şekilde bilgilendirmek istemen de güzel. İnsanları seçimleri, daha doğrusu yaradılışları, yüzünden ''idüğü belirsiz yaratık'' diye nitelendiremezsin. Kendin söylüyorsun onun bir köle olduğunu. Seni tek rahatsız eden şey transseksüel olması mı yani? Bir de ''Sence bu kötü bir şey değil mi?'' diyorsun. Tam bi bağnazsın.

   Sil
  3. Paranoyak olduğuma nereden karar verdin merak ediyorum.

   Ne idüğü belirsiz yaratık derken Kesha'yı soktukları hale dedim. Zaten orayı dikkatle okursan "sözüm keshanın şahsına değil akıl kontrolüne" dediğimi göreceksin.

   Transseksüel olması umrumda değil. Ben ciddi bir şey olan akıl kontrolünden bahsediyorum. Tabi alfabe bilmeyen adamlara aruzlu şiir yazdırmaya çalıştığım için suçlu benim haklısın.

   Sil
  4. bu insanlar gercekten yaptıkları şeylerde başarılı olmuslar bence.Yani yorumları şöyle bi okudumda saçı erkek gibi kazıtmak bizlere normal birşeymiş gibi geliyor artık insanlar boyle dusundugun ıcın tepkı bıle vermışler.Kadınlar saçlarını erkekten bile kısa kazıtır,erkekler küpe takar bunlar neyin modasıdır.Her iki cinse de ayrı moda yapılıyor zaten ınsanlar neden karsı cınse özeniyorlar anlayamazdım

   Sil
 26. okurken biraz tırstım ama bence haklısın

  YanıtlaSil
 27. Kesha madem erkek o halde nasıl kız sesi çıkıyor ondan diyenler ilgimi çekti. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bütçe ve gerekli imkanlar varsa herşey olur. Benim yakından tanıdığım ve sıkça görüştüğüm bir ses mühendisi var. Söylediğine göre (uydurmuyorum kendisinden duydum) gittiği bir konserde ilgisini çekmiş çünkü eğitimini almış biri. Şarkıcı sesini konser esnasında değiştirmiş yani gerekli ses araçlarıyla bunu değiştirmek mümkün. Arkadaş zaten bunun değiştirilebileceğini söylemiş. Öyle olmasa bile bu şekilde değiştirilebilir. Zor ve imkansız değil. Bilgilendirmek istedim. -Elif

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bak Lena arkadaşımız zaten yukarıda demiş . sanırım okumadın . keshanın östrojen dengesi ile oynamışlar . e östrojen dengesiyle oynayıp keshayı kadınsı bir hale getiriyorlarsa , sesini değiştirmeleri gayet kolay olacaktır.

   Sil
 28. Birşey soracağım dostum. BETA hakkında yazın var mı şimdi ona bakacağım onu anlamadım da onun dışında siyonistler dünyaya hakim olmak istiyor diyorsun iyi güzel. Peki bu işkence, çocukların öldürülmesi olaylarının siyonizm ile mi bağlantısı var? yoksa bundan tamamen bağımsız birşey mi orayı tam anlamadım neden satanist bunlar? Siyonizm mi satanist yapıyor?

  YanıtlaSil
 29. take it off klibini de izlerseniz dikkatlice görebilirsiniz o değişik imgeleri ve transeksüelliği.

  YanıtlaSil
 30. Die Young klibini de inceleyebilirsin diycem ama zaten klip iluminatiyim diye bağırıyor. Gerçekten iğrenç 1 defa izledim ama gerçekten çok korkunç :(

  YanıtlaSil
 31. o zaman bülent ersoyda transseksüel . saçma saçma şeyler konuşmayın keshanın yaptığı sadece gösteri amaçlı . insanlar böyle şeyleri seviyorlar ve ayrıca uzun saç kızda kısa saç erkekte olur sözün çok saçma nasıl bir cahilliktir bu ben .çok kısa saçlı kadın gördüm hepside yaşını başını almış insanlar bence fazla abartıyorsun!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saç konusu bence de saçma ama diğer yazıkları gerçekten çok mantıklı vücuduna bir bakar mısın? Bir kadının vücudu öyle olamaz bence.

   Sil
  2. Bülent Ersoy zaten transseksüel. İnsanlar böyle şeyleri seviyorsa yapmak mübah oluyor öyle mi?

   Ayrıca saç meselesi akıl kontrolü programında çift-cinsiyettir. Eğer akıl kontrolünü bilmiyorsan ki bilmediğin açıkça belli oluyor, ben sana böyle atıp tutmamanı öneririm. O senin dediğin normal insanlar için geçerli. Kesha bir mason ve akıl kontrolü programında köle. Onun için çift-cinsiyet anlamına geliyor ama sokaktaki herhangi biri için sadece tarz meselesi. Okuduklarını iyi düşün.

   Sil
 32. Zayn hakkında yazı yazmışsın benim Zayn hakkındaki düşüncem şu : Evet Zayn müslüman ve sürekli de söylüyor ama etrafındaki herkes hristiyan yani müslümanlarla yaşamıyor :/ Bazı şeyleri öğrenmemiş olabilir. Açıkçası saçının önü farklı renk diye yargılamak, elinde bıyık tuttu diye yargılamak saçma ama diğer yazdıklarına bi şey diyemem. Belki bunu ona farkettirmeden yapıyorlardır. Sonuçta herkes senin gibi bilgili değil :D Niall'ı da çok seviyorum 1 tane tişört yüzünden yazdığına inanasım gelmiyor.

  YanıtlaSil
 33. Bloğunu gördükten sonra araştırmaya başladım bu konuları meğer ne çok şey varmış bilmediğimiz ama bence herkes bilmeli bunları :/ Senin bloğuna benzer bloglar var mı önerebileceğin? Bir de gerçekten çok merak ettim yaşını :) cevap vermek istemezsen sorun değil.

  YanıtlaSil
 34. 21 Aralık hakkında düşüncelerin neler?

  YanıtlaSil
 35. beta programı ile ilgili yazınızı sabırsızlıkla bekliyorum

  YanıtlaSil
 36. 1- bir sonra ki yazım dediğin yazının linkini atarmısın ?
  2-bilgi için saol

  YanıtlaSil
 37. Face de dolaşırken bu fotoğrafı gördüm ve resmen tiksindim.
  https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/c70.0.403.403/p403x403/543763_10151298482897722_1539430091_n.jpg

  YanıtlaSil
 38. senin yazılarını çok okuyorum... yazıların tam da merak ettiğim şeylerle ilgili :) eline sağlık

  YanıtlaSil
 39. Peki mason nasıl yapılıyor? tırstım şimdi yolda gecen biri ya beni mason yaparsa :O

  YanıtlaSil
 40. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=139587782865527&set=a.131130513711254.28239.129563897201249&type=1&theater peki somdi bu resme ne diyeceksin .keshanin yeni cikan kitabi my varzy beautiful ismli kitabindaki resmi tamamen ciplak .baska birsey demeye ihtiyac varmi

  YanıtlaSil
 41. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=139587782865527&set=a.131130513711254.28239.129563897201249&type=1&theater
  peki somdi bu resme ne diyeceksin .keshanin yeni cikan kitabi my varzy beautiful ismli kitabindaki resmi tamamen ciplak .baska birsey demeye ihtiyac varmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çıplak ama hiçbir şey belli olmuyor. Kız olduğuna dair bir şey ben göremedim. Ayrıca belki photoshoptur bunu nereden bilelim ki? Bu kadar hile dolu bir dünyada bir fotoğrafa mı tav olacağız?

   Sil
 42. Uf kafanızdan mal mal şeyler uydurmayın ya. Neymiş erkekmiş tövbe tövbe manyak mısınız abi. Fıstık gibi kız işte daha ne istiyonuz.

  YanıtlaSil
 43. üf saçmalama salakmısın? keshanın bebeklif fotosu var ve usta çırak kalfa şeysini görücnce gülmekten öldüm :DDD sanki sahneyi kesha yaptırmıs gibi şimdi ananda ordan inse annen o işleri tamamlamısmı olacak ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. annesini karıştırarak ne kalitede bir zihniyete sahip olduğun ortada.

   Sil
 44. Bu konuda hakkında verdiğin bilgiler yeterince mantıklı, araştırılmış ve uydurulmadığı çok net. Ben yazını okumadan ve bu konuda en ufak bilgi sahibi olmadan önce bile Ke$ha'ya dikkatlice bakınca yazında açıklamış olduğun bazı kanıtların az çok kendimce farkına varmıştım. Yaşadığım yerde birçok travestiyle ister istemez işten dönerken yüz yüze geliyorum. Yani bir kadınla, trans bir insanı kolayca yüz ve vücut hatlarından ayırabilirim. Kanıtların yazıların sonuna kadar doğru ve gerçek. İnsanlar hayran duydukları kişileri korumak yerine onların gerçek yüzlerini bu yazılarla anlamaya çalışsınlar. Facebook'ta onları esir almış saçma sapan insanlar için küfürleşeceklerine gözlerini açsınlar gerçeklerin farkına varsınlar. Fazla uzatmak istemiyorum, yazılarını takip ediyorum. Son derece başarılısın, teşekkürler.

  YanıtlaSil
 45. Lena BETA PROGRAMI ne demek oluyor ?

  YanıtlaSil
 46. yazdıkların çok güzel ve bunu arkadaşlarımla da paylaşıcağım devemı gelmesi ümidi ile...
  irem

  YanıtlaSil
 47. Yeni yazılarını bekliyorum çok sevdim bu blogunu :D Bi de ben lana del rey'in videolarına baktım çok değişik videoları Carmen videosu çok değişik geldi Summertime sadness videosunda eşcinsel. ilgisi var mıdır illuminatiyle?

  YanıtlaSil
 48. Lana del rey - Carmen videosu 01:35 Mickey mouse :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cidden ilginç bi sahne.yanında ne olduğunu anlamadığım siyahla sansürlenmiş bişeler var :P

   Sil
  2. Sansürlenmiş şeyler mickey mouselar. Aslında akıl kontrolüne ait olan bir öge oldukları ve sakıncalı oldukları bu yolla anlatılmaya çalışılmış klipte.

   Sil
  3. Çelişkili biraz :D

   Sil
 49. Ke$ha nin son videosu CMon a ne diyorsun?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Akıl kontrolünün dibine vurmuşlar.

   Sil
 50. dediğin gibi masonluk kafaa göre olunan bişi değil.ya aileden gelmiş olucak ya da kesha gibi bi kurban olman gerek.
  ben aylarca uğraşıp masonların asıl sitesine girdim.çok zor oldu yardım aldım ve başardım.
  üye olabiliyodun ama olmadım.
  bi çok araştırma yaptım girmediğim site okumadığım kitap kalmadı.
  doğa üstü güçlere sahip oldukları söylenen varlıklar haritada görünmeyen bi adada dünyaya hükmettikleri söylenio ki benim tahminimce bu ada her filmde karşımıza çıkan Atlantis adası.doğru mu bilemem ben sadce araştırdıklarımı söylüyorum.
  yugiohh diye bi çizgi film vardı.kolyeyle kişilik değiştiriodu falan.harry poter ölüm yadigarlarında da reklamı yapılmıştı.ve daha bi çok filmde.
  bana inanıp inanmamak size kalmış.ben okuduklarımın çoğuna inanmadım.illuminati kartlarıymış.hepsi hikaye.kendi kurduğun oyunu kendin oynamak çok kolay olurdu öyle değil mi?
  ben o kadar çok kurcaladım ki işin içinden çıkamıyorum.bilgi sahibi olacağınız kadar araştırın ence.kurcalamak hiç te iyi olmuyo.kötü bi dünyada aşıyoruz.belki dünyayı değiştiremeyiz ama kendimizi değiştireblmekle bi adım atabiliriz.biz onlara gelir sağlamassak ayakta duramazlar.ama ister istemez sağlıyoruz işte.böyle yaşamaya alışmak zorundayız
  paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim. Atlantis adası daha önceden varolup ancak sonradan battığına inanılan bir ada. Yani şu anda Atlantis yok. Ancak o doğaüstü denilen varlıklar cinler. Kuranda cinlerin varlığından söz edilir. Onlar da bizim gibi imtihana tabi varlıklar ancak bizden daha güçlü ve hızlılar, hem de yaratılışları dolayısıyla görünmezler. O yüzden gizli bir güçleri varmış gibi ama bizden üstün değiller. Üstünlük ancak takva ile olunur.

   lluminati kartları 1981 yılından itibaren üretilmeye başlanmıştır. Yani bunun hikaye olması gibi bir şey yok. Onlar kahin falan değil. Sadece yapacakları şeyleri bize önceden göstererek kahin havasına bürünüyorlar. Bizi korkutmaya ve gücün onlarda olduğunu göstermeye çalışıyorlar. Ancak gerçek şu ki Allah Kaviyy'dir, güç sahibir.

   Sil
  2. başka paylaşımlar yaparsan sevinirim.filmlerle ilgili olursa iyi olur :)

   Sil
 51. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 52. şimdi burdan herkese sesleniorum madem inanmıosunuz ne solenirse, ne işiniz var burda dediği şeyler cok mantıklı neden saç modeli yaygın çunku masonlugu bütün dünyaya yaymak istiyolar masonlukta şeytanın dinidir şeytana tapma ve şeytanla iş birliği yapmak demektir

  gitar belki saçma gelmiş olabilir ama öyle bi sembol varsa bilemicem birçok ünlü mason, neden çünkü bazı fanlar sevdikleri ünlü için her şeyi yapabilirler mason bile olurlar bunu doğru bi şey zannedip mason olan arkadaşım war can bonomo twitter ında ne yazmıştı biz masonlar olarak dünyayı yöneticez ben gözümle görmedim haberlerde çıktı yani kesha nında mason illuminati olması gerçek zaten die young şarkısında illuminatilikten bayıyo resmen bu inkar edilemicek bi gerçek

  unisex olması konusundada bir çok kanıtı var zaten siz saç ve gitara takıldınız bunu yazan kişi her kanıtı önünüze getirmeye çalışmış ona degil diğer örneklere bakın inkar edilemycek bi gerçek bazı fotolarındada belli zaten saçlarını ve makyajını görmediğiniz zaman bariz erkek yüzü war belki çift cinsiyetli olmasının sebebi hormonları ona yakıkndır ona uyuşuyodur oyüzden olması gerekmiştir bu konuda onu suçlayamayız ama değilde diyemeyiz

  one directionın mason olduğunu hangi gerizekalı çıkardı Allah aşkına kanıt bulun sonra konuşun gay olduğunuda hangi gerizekalı çıkarttı justin bieber ünlü oldu gay dediler one direction ünlü oldu gay dediler ama hiç bir kanıt bile yok cünkü hepsi uydurma erkeklerin uydurması kıskanıolar gay diolar madem gayler justin selenayla liam danielle le louis eleanor la zayn perrie yle sevgili gay demek erkegin erkekle ilişkisi demektir neden bunların sevgilisi var mantıklı açıklamalarla gelin buraya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 1D mason, ayrıca onlar gey değil biseksüeller. Olmak zorundalar çünkü akıl kontrolüne maruz bırakılıyorlar.

   Sil
  2. saçmalamaktan başka bir şey yapmıyorsun
   sen nereden bilebilirsinki onların mason olduğunu hiç ayinlerinde gördün mü onları gerçek bir şekilde
   kesha ya fotomontaj olabilir diyorsun o zaman 1D deki lerde öyledir

   Sil
 53. ilk önce açıklayıcı yazılarından dolayı çok teşekkür ederim blogundan geç haberim oldu tüm yazılarını daha okumadım ama sıkı bir takipçin oldum haberin olsun :D ben kesha nın saç kestirme olayına laf atanlara bi anlam veremedim saçın bi kısmını kazıtmak geri kalanını uzatmak betanın sembollerinden biri unisexliği sembolize ediyor ama keshada olduğu için şöyle düşünün karadeniz fırtınası kartal aslan ve kanarya sıradan şeyler ama sembolü olduğu takımların yanına geldiğinde farklı anlamlar taşır keshanın saç modelide bunun gibi bişey diğer insanlar yaptığında sıradan bişey ama bir olumun içerindeki insan yaptığında manası olan bir durum çıkıyor ortaya yanlış düşünüyorsam lena lütfen uyarır mısın hatta ağzıma biber sürebilirsin :D

  YanıtlaSil
 54. adim bak ben illuminati vesaire konularını çok iyi bilirim ama bir yerde durmak lazım senin yavaş yavaş beinin yıkanıyor her şeyden bir şey çıkartıyosun insanlara yanlış bilgi veriyosun bir noktada durmak lazım zamanla her şeyi anlicaksın gün geldiğinde ne demek istediğimi anlicaksın erkek olsa olmasa neyse adimin sana diceklerimi iyi dinle masnonların müzik sektöründe parmağı var ama seninde bir yerde durman lazım başka konuları araştır bunlar sendece oyalamak için beinini yıkıyolar çok ciddiyim bende bunları yaşadım aştım neler bildiğimi anlatsam beitmez ama doğrunun bitiği ve yalanın başladığı nokta vardır sen yalandıa aşmışsın bu işler çocuk oyunçağı değil bu yüzden ara ver facebook.un varmı bu konu hakında seninle konuşucam burda konuşulucak konu değil

  YanıtlaSil
 55. Bence gayet sağlam kanıtların var. Çok da iyi açıklamışsın.. Ama insanlar buna inanmıyor daha doğrusu inanmak istemiyor, kabullenmiyorlar.. Bence bize sundukların gayet başarılı. Blogtan yeni haberim oluyor daha. Ama çok güzel. Kesinlikle sana katılıyorum ve beni bilgilendirdiğin için sana teşekkür ediyorum :)

  YanıtlaSil
 56. bunu öğrenmeden önce ben Kesha'yı çok çekici bulmama rağmen kanıtların yeterli geldi Lena. bazı takipçiler gibi bu da benim takip ettiğim tek blog. ben erkeğim ve dediğin gibi erkek bacağı nasıl bişey iyi bilirim en çok da şu katy ile olan fotodaki bacak bir kıza ait olamaz bu biyolojik yapımıza aykırı. kızların bacakları kemik ve kas çıkıntılarını gizleyecek yağ dokuya sahip ama durum bizde öyle değil malesef kesha da bizden :D tövbe estağfirullah. dediğin gibi Lena gözümüze normal göstermek için yapılıyor. ve malesef ki başarılılar. ama benim sana sormak istediğim şu, madem bizi tamamen ele geçirmek istiyorlar neden Rihannanın s&m klibindeki gibi illuminati yazısı açık açık gösteriliyor bazı şeyler. ne kadar güçlü olduklarını göstermek ve güce tapan insanları yanlarına çekmek için midir ? veya büyücülük ve gizemli olayları fantastik bulan insanlara kendilerini hayran bırakmak için midir ?

  YanıtlaSil
 57. Sana paranoyak falan demişler bence paranoyak değilsin sadece çoğu şeyin farkındasın bu özelliğin çok hoşuma gitti :) ben de bu konularla ilgili çok şey öğrendim senden :) Benim merak ettiğim bir şey var acun gerçekten mason mu türkiye de illuminati üyesi kaç kişi var?

  YanıtlaSil
 58. bunları inanıyorum kesha transeksüelse neden sesi böyle ozaman ? hani şu manken ısis king onun erkek olduğu çk belli sesi fln ama kesha ? sakın yanlış anlama bunların hepsine inanıyorumm hepsi adi masonlarr bunların olduğunu bilmiodum ve şuana kadar hep o tür sarkılar dinliodumm artık 1D de olsun kesha da olsun tüm masonlardan nefret ediyorumm......

  YanıtlaSil
 59. Ben bir şey soracaktım da, hani sektördeki herkes mason olmak zorunda dedin ya; bu müzik sektöründeki tüm ünlüler mi? Yani ünlü olan ama kty perry,kesha,rihanna vb. gibi çok göz önünde olmayanlar da mı mason olmak zorunda?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iyi de onu nasıl takip edecekler ki?

   Sil
 60. Özgür bir ülke? Cinsel tercihlerinden dolayı insanları günahkar-dinden çıkmış ya da çok ayıp bir şey yapıyormuş gibi yargılaman buna uymuyor sanırım. Yazını ilgiyle okudum ama bu düşüncen yazdıklarından çıkardığım bilinçli kişiliğinle örtüşmüyor. Beyin yıkaması, köleliği ve içinde bulunduğu kuruluş anlattığın kadar karanlık ve bunda hepimiz hemfikiriz ama burdan çıkarak bütün farklı tercihlerdeki insanları sapkın ve hastalıklı gibi göremezsin.
  Emeğin için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özgür bir ülke tabiri bir iğnelemeydi ama anlamadın sanırım. Ayrıca ben kimseyi sapkın-hastalıklı göstermiyorum. Onlara zorla yaptırdıkları köleliği gösteriyorum.

   Sil
 61. Yaa ben dikkat ettim de büyük risk programı bitince göz sonra da üçgen çıkıyo. Selçuk yöntem de mason ya star tv'de reklam arasında baphomet işareti yapıyodu. Bir de şunu buldum http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTaCj39Xn3cg2T9mNrA-4wqcsFB8Lpepd5i18050CXdApigB7Gu

  YanıtlaSil
 62. yazılarını cok begendım gercektn cok ğüzel anlatıyorsun ama sadece şunu söylemek istedm amerikada bütün ünlüer bayragı vucuduna sarıyorlar lana del rey beyonce bu keşhada olabilir bu onlarda bır sembol gibi ve a bazı kişilerin amerikya karşı has duyuları oabilir bu kişilerden biride benım kendı ulkenı çok beğenıyor olablırsın buna bir şey demem ama sende amerika ile ilğili sözlerinde dıkkat lı olmanı rıca edıyorum. amerikan Bayragın sankı bır pacavra gıbı değersız gıbı anlatmışsın sankı. yınede yazıların cok ğüzel .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aksine ben bir bayrağın böylesine kullanılmaması gerektiğini söylemiştim. Biz Türk bayraklarını en tepeye koyarız saygımızdan, ancak onlar kıyafet yapıp giyiyorlar.

   Sil
  2. ama bunu sadece onlar yapmıyor normal sıradan ınsanlarda yapıyor.bu onların bır sembolu gıbı yanı adece demek ıstedıgım bazıları ıcın aalma ıfade edıyor bu yuzden amerikan bayragını kötülüme lütfen mason ve amerıkan byragının hıc bır alakası yok

   Sil
  3. Tekrar söylüyorum, kimsenin bayrağını kötülemedim. Bayrak kıyafet yapılıp giyilinmez dedim.

   Sil
 63. Şuna bir bakmanı öneririm görünce çok da şaşırmadım çünkü gerçekten çok popüler oldu herkes bu dansı yapıyor. http://kahve--bahane.tumblr.com/post/41793364736/ne-dinledigine-dikkat-et-ey-musluman-antik-cin

  YanıtlaSil
 64. Anlamadığım nokta şu, Kesha doğduğunda erkek miydi ?

  YanıtlaSil
 65. Lena sen gerçekten çok mantıklı şeyler paylaşıyosun bizimle ama bn birisini çok öğrenmek istiyorum ve bunu çevremdeki insanlara göstermek istiyorum rica etsem justin bieber analizi yaparmısın lütfen istersen bnde bir kaç fotoğraf var ama yeterli değil oyüzden lütfen en azından bir şarkısının analızini yaparmısın rica etsem ?

  YanıtlaSil
 66. Ya ben niyeyse Atatürk konusunda çok hassasım. Bu ülke için gerçekten önemli şeyler yapmış bazıları taparcasına seviyor bence bu da çok yanlış yaptıkları için teşekkür etmemiz yeter sanırım.

  YanıtlaSil
 67. ünlüler akıl kontrolüne girince devamlı akıl kontrolündemi kalıyolar yoksa geçici bi süremi?

  YanıtlaSil
 68. Bu ''cin'' olayını daha net açıkla bence.
  Yani bu ''cinler'' ayrı bir evrende yaşıyor.
  Ha belki büyüsü vardır ama insan vücudunu nasıl ele geçirsin??
  Ayrıca Akıl Kontrolü ile ilgili olan yazının devamını da bekliyorum ^_^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesha kendi ruhunu şeytana sattığını bir konuşmasında söyledi.Facede kesha turkey sayfasında bulabilirsiniz

   Sil
 69. akıl kontrolünden çıkmanın bi yolu var mı?

  YanıtlaSil
 70. Bu konuyla daha yeni yeni ilgilenmeye başladm..yazdklarnzı gayet mantklı buldum..ve bir zayn hayranı olarak ondan soğuduğumu söyleyebilirim..insanlarİ bilinçlendirmek için yazdgnz bu yazılarda bile geç kalndgnı görmek ne acı..bu arada facebook hesabnz varsa oradan iletisim kurabilir miyz ? Elif

  YanıtlaSil
 71. Neden çift cinsiyetli birinin dünya çapında ünlü olmasını istesinler ki? Eş cinselliğin veya lezbiyenliğin yaygınlaşması ve Kesha'nın da buna lider olması için mi?

  YanıtlaSil
 72. Selena Gomez - Naturally klibinin analizini yaparmısın ? O klip de illuminati içeriyor.

  YanıtlaSil
 73. İlluminati'ye giren her ünlüye işkenceler yani ritüeller uygulanır mı? Satanizmliğe her ne kadar bağlı bir ünlü olsa bile? 2.bir sorum daha var :)Saçma olucak biraz ama bütün dünya toplanıp illuminatiye saldırı düzenlesek yine mi onlar haklı çıkar? Bu arada yazılarınızın devamını bekliyorum...

  YanıtlaSil
 74. Ben bir şey farkettim Yetenek Sizsiniz'de çarpı işaretleri var ya onlar yan yana yazılmış yani XXX oluyo alakası var mıdır acaba?

  YanıtlaSil
 75. ya o değilde abla yani sanırım bunu yazmışsın kızsın :D o yüzden bana facen falan varsa link verirmisn :D ??

  YanıtlaSil
 76. mason olduğunu nasıl bilirsin ki mesela aileden diyosun ya ??

  YanıtlaSil
 77. ya aslında bu kesha zor biri 1 2 sene kadar ortalıkta yoktu sonra pat yeni albüm ve die youngun
  halleri cmon dada bir sürü haç var bir yandan da ona acıyorum çünkü daha baba sı kim bilmiyor kötü bi hayatı olmuş ve akıl kontrolünde...

  bide şeytani incilde'kendiniz için bir sihir kullandıysanız hakkını verin' yazıyo kesha da die young klibiyle bunu yaptı..
  yorumunu beklerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. die young klibinde yaptığı şeyleri gerçek hayatında da yapıyor. o bir satanist. her neyse bence biz kendi hayatımıza acımalıyız ilk önce.

   Sil
  2. yorumun için saol ama kendimize acımalıyız demene biraz bozuldum bende her insan
   gibi bazı sorunlarla uğraşıyorum bide söylemek istediğim bişi var hani sen iradesiz kişileri akıl kontrolüne sokabilirler diye ben aslında kesha sevmiyodum ama şarkıları ve hayatı beni kendini girdap gibi çekiyo ve illuminati kendimi onlardan hissediyorum

   Sil
  3. Anlıyorum onlara üzülüyorsun evet üzücü bir durum ama herkesin bir imtihanı var bu hayatta. Bunu kastettim ben.

   Kendini illuminatiden hissedemezsin sadece bir boşluktasın ve o yüzden böyle düşünüyorsun. Allah'a güvenmen gerek. Bunları boşver ve aklı başında biri olarak, hayatını dolu dolu yaşa. Yardım edemezsin kimseye, eğer kendine yardımcı olamıyorsan. Önce kendinden başla hayata, şarkılarda ritmik hipnoz var. Seni çekmesi doğal. Sen iradesiz değilsin, müslümanlar iradesiz değildir.

   Sil
 78. Ne olacak transseksüelse? Madem bu kadar dinine bağlısın ve onu erkek oluşuyla(bi' ihtimal), erkeğe benzeyişiyle yargılıyorsun? Kimse pis işler yapmadan yüksek yerlere gelemiyor ,paralar kazanamıyor. Müslüman kimselerin dünyaya gönderiliş amacı sadece ibadet değilmi?Neden bukadar rahatsız ediyor seni bu illuminati falan? Neden bukadar araştırıyorsun? Belliki akıllı bir arkadaşsın, fakat saçmalamışsın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. müslümanların dünyaya gönderiliş amacı sadece ibadettir diyen islamı anlamamıştır. hakkı hüküm sürer kılmalıyız amaç bu. transeksüel olmak çok normal bir şeydi zaten lut kavmi boşuna helak oldu.

   Sil
  2. helal lannn ,:d

   Sil
  3. erkek olarak dünyaya gelip kadın gibi hissetmenin nasıl birşey olacağını düşündün mü hiç? Allah'ın yaratmayı böyle uygun gördüğü kimseleri siz kim olurda yargılarsınız? onların yaşadığı eksik duyguyu hayatınızda hiç tatmışmıydınız? ibret alın yalvarıyorum size! uzaktan, onların hayatının içinde olmadan konuşmak öyle kolay ki.. sadece ibadet derken neyi kastettiğimi anlamadınız galıba? insan nefsi köreldiği için olmuyor mu bunlar? herşey yaşam kalitesini arttırmak için, öyle değil mi? Şahsen ben sizin söylediklerinize katılmıyorum. Lütfen yazdıklarımı okuyun ve bana cevap yazın.

   Sil
  4. evet ben hayatta birçok şeyi anlamaya çalışan bir insanım. o nedenle eşcinselliğin nasıl bir şey olabileceğini de düşündüm. zaten islam dininde de bu insanlar dışlanmaz ve hayatlarını nasıl sürdürebileceklerine dahil uygulamalarda bulunulur, buna da hünsai müşkil denilir.

   benim eşcinsel hissedenlerle bir problemim yok. bu Allah'ın o kişiye verdiği büyük bir imtihandır. ancak kesha gibi kitle gücü yüksek kişilerin bunu kullanması ve insanları sapık ve çarpık ilişkilere yönlendirmesi beni rahatsız ediyor. benim yazdıklarım bundan ibaret, yanlış anlaşıldıysa benimle alakası yoktur.

   Sil
 79. BAPHOMET KİM ACABA TAM ANLAYAMADIM DA :)

  YanıtlaSil
 80. Bence çok abartarak yazmışsın. İlluminati olması erkek olduğunu göstermez sonuçta

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. başlıktaki üç kelime arasındaki bağı bul sonra ne demek istediğimi anlayacaksın.

   Sil
 81. Arkadaşlar Ke$ha 13 yaşında tecavüze uğradı ve oradan sonra pavyonlarda kötü yerlerde devam etti. sonra sesini beğendiler de buraya kadar geldi o kadın Erkek değil !!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanında mıydın peki? Nasıl bu kadar emin olabiliyosun?

   Sil
 82. arkadaşım sen bu kızın hayatını hiç mi araştırmadın ? tamam şu illuminati saçmalığı doğruda erkek ne alaka ya kızın fazla kilosu var ergenken çok acayip kiloluydu bu kız sonradan zayıfladı sarkmış vücudu galiba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence bi kadının vücudu asla böyle olamaz ama bilemem yani..

   Sil
 83. ya evet vücudu çok kötü belki erkektir neyse cinsiyeti beni ilgilendirmez kişiliğide müziği iyi sesi nasıl ona bakıyom ama yazın güzel olmuş beğendim
  bide will.i.am ve jjustin bieberin yeni klibindede bir sürü şey var analiz yaparmısın
  yorumunu beklerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hep sesinde oynama yapıyo.

   Sil
 84. Justin Bieber ft. will.i.am 'that power' klibinde 01:50 de arkada Türk bayrağı var çok belli dalgalanıyor. Verilmek istenen bir mesaj var ama tam olarak anlamış değilim yardımcı olur musun?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence iki tür mesaj var
   1.ya illuminatinin hedefi türkiye
   2.bir gün,türk biri illuminati için büyük işler yapacak

   yani bu benim fikrim,bence mesaj bu

   Sil
 85. yalnız eğer keşha erkek değilse yani transseksüel değilse keşhanın şahsiyetine çok büyük bir suç, mm ya anladın sen beni öyle bişey yapmış oluyosun ve bir sorum 1d yi sevşon mu bence o ıyy ve ı <3 will.i.am onuda yappp

  YanıtlaSil
 86. Kesha'yı seviyordum ben yaa, olmadı böyle. Kaderi belirlenmiş demek ki ama ilk resimler... Çok tuhaftı gerçekten. Semboller falan anlatıyordun ya çok saol yazı için.

  YanıtlaSil
 87. peki niye kesha transeksüel olduğunu belirtsin ki? aklım orda kaldı.

  YanıtlaSil
 88. helal olsun bu araşptırmaya diyecek sözüm yok HARİKULADE xD

  YanıtlaSil
 89. Kesha illuya kendi isteğiyle girdi

  YanıtlaSil
 90. Abi o değilde Hangover'ı nasıl transeksüellik diye çevirebildiniz ? Hangover demek felekten bir gece demek lan of :D güldürdünüz yemin ederim :DD

  YanıtlaSil
 91. Yazılarınız gerçekten çok bilgilendirici tebrik ederim öncelikle. Ben son zamanlarda araştırmaya başladım illuminati masonluk satanizm gibi şeyleri. Uzak durmak için ne yapılmalı onu öğrenmek için başladım araştırmaya. Anladığım kadarıyla diziler şarkılar klipler gibi yollarla küçük çocukların bile bilinçaltına yerleştiriliyor. Bu çok korkunç. Küçücük bir çocuğa "televizyon izleme sebebini anlatamam" diyemeyiz, dinlemez. Benim kafama takılan; bunları durduracak kimse yok mu, bunlar nasıl durdurulamayacak kadar güçlü oldu? Yazıları okudukça Allahım ne olur uzak tut bizden diye dua ediyorum ama bu bencillik gibi. Başka bişeyler yapılmalı ama ne??

  YanıtlaSil
 92. Kesha önceden kız deil miydi?
  Bence öyleydi çünkü o İlluminati ye kendi ayaklarıyla gtmiş.Eskiden bir sevgilisi varmış ona tecavüz etmiş 14-15 yaşlarındayken.O da ünlü olduğunda kendi girmiş diye biliyodum ama aq blmiyom şte anlayamadım..Kız mı Erkek mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak şimdi , her vücudu erkeğe benzeyen erkek olarak doğmuş olamaz.Kesha'nın okul fotoğrafları konuda yer alıyor.KIZ OLARAK DOĞDU. bu bir gerçek. Soruyorum sana. Çok kötü bir durumdasın.Sokaklardasn.Eski sevgilin seni dövüyor ve seni öldürmeye çalışıyor.Rahat ve ideal bir yaşam sürmek için girermiyin illuminatiye ? Kesha girdi.Yapmadıklarını bırakmadılar.Akıl kontrolüne maruz kalsaydın bence kesha'yı anlardın.Gelelim sorularına.Evet kesha kız olarak doğdu.Erkek evresi geçirdi. AMA ŞUAN ÇİFT CİNSİYETE SAHİP


   başka sorun varsa ekle

   Sil
 93. Bence herşey doğru adamın kanıtları var ..
  ke$ha illüminati ve erkek ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kanıt diye kilolu olduğu dönem fotoğraflar koymuş amk. Her okuduğuna inanmak zorunda değilsin. Götünle düşünmek yerine beyninle düşün biraz.

   Sil
 94. Her ne dediğiniz umruda değil kesha herzaman güzel bir bayan

  YanıtlaSil
 95. yazdığı şeyden emin bile değil sizce bu gerçek olabilirmive.Arkadaşlar Kesha'nın sırrı ortaya çıktı! Lütfen yazının tümünü okuyun ve ona erkek demeyi bırakın.... http://www.yedirenkhaber.com/Haber/insan-kuyruguyla-dogan-unlu-sarkici-kim/haber-168807

  YanıtlaSil
 96. Ne kadar şizofren bi yaratıksın sen. Bi kadının kilolu olduğu dönemleri koyup ona erkek diyorsun. Kesha öncesinde çok zayıf bi kızdı,şimdi de öyle. Ayrıca erkeklerin sesi ameliyatla inceltilemiyor. Bu bilimsel bir şey. Yoksa o kadar transeksüel var hepsinin sesi olduğu gibi duruyor. Ne kadar gereksiz bi site olduğunuz belli. 21 Aralık'ta cinleri gözle görebilicez de demiştin :D Şizofren embesiller..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gayette inceltilebilir voice feminization var.

   Sil
 97. yorumlarara bakınca gerçektende alıştırıldığımızı yani artık insanlara normal geldiğini görmek çok zor olmasa gerek sesin incelip incelmediği yada playback yapması hakkında bişey söyleyemem ama lut kavmini bilyoruz çift cinsiyetliligin en azından müslümanlıktan haberdar bir ülkede mantıklı gelmemesi gerekirdi

  YanıtlaSil
 98. arkadaşlar mesela televizyon internet vb şeylerin olmadığı biyerde yaşadınızı hayal edin allah aşkına gidipte saçınızı yarısı uzun yarısı kısa kestirmek aklınıza gelirmiydi peki bu gibi yerlerde böyle bir şeyle karşılaştınız mı yada afrikalıları düşünün saçlarını incecik örerler ama yarı kısa yarı uzun hiç görmedim bu normal falan değil olsa eminim çok önceden kullnılırdı kesha bi başkasına kalmadan ananem beni öyle görse kalbine inerdi ama bunda ne var diyebiliyosunuz

  YanıtlaSil
 99. kimsenin durup dururken aklına saçını yarım yamalak kestirmek gelmez bence böyle şeylerbazı terimleri simgelemek için özel olarak kullanılıyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. lan uf tarz yapmak istiyodur belki aq nerden biliyon

   Sil
 100. Keşha'nın hangi röportaj videosunu izlerseniz izleyin, zaten hiç bişeyden anlamasanız bile, adamda sürekli bi kadın gibi davranma hevesi, kadınların bile abartmayacakları mimik ve hareketleri var. İzleyin hak vereceksiniz. Örnekle bi kadına sorun, birini beğendiğinizde bile aşırı belli edici bir göz süzme hareketi yaparmısınız diye, HAYIR diye cevabı çattadanak diye yapıştırır.. tokat yemişten beter olursunuz... Ben örneği verdim siz denemeyin :)

  YanıtlaSil
 101. benim iki sorum olacak

  1.sizce de keshanın TİK TOK klibide tümüyle amerika,uyuşturucu partileri,aileyi hayal kırıklığına uğratma,küçük yaşta cinsel deneyimi ifade etmiyor mu?
  2.ben lana del reyin BEL AİR şarkısına taktım orda da bi şeyi mi ifade ediyor acaba

  YanıtlaSil
 102. benim iki sorum olacak

  1.sizce de keshanın TİK TOK klibide tümüyle amerika,uyuşturucu partileri,aileyi hayal kırıklığına uğratma,küçük yaşta cinsel deneyimi ifade etmiyor mu?
  2.ben lana del reyin BEL AİR şarkısına taktım orda da bi şeyi mi ifade ediyor acaba

  YanıtlaSil
 103. lena,bloğuma bakar mısın ?
  Bu arada yazı harika...

  YanıtlaSil
 104. Kesha travesti olsaydi bunu neden ortaya cikarmaya calisirdi ki ?

  YanıtlaSil
 105. He yav he KE$A erkek :D güldürmeyin aq :D

  YanıtlaSil
 106. Saçmalık :D yüzü kıza benzer yumuşak hatlı erkek yüzü değilde belki biraz erkeksi kadın yüzü ? Erkeğe benzeyen kız yok mu ? Kesha hep kızdı . Bu bi iki resimle erkek demek fazla kolaya kaçıyor.

  YanıtlaSil
 107. kesha öldümü gerçekten???

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hayır-sadece rehabilitasyonda
   bu tip öldü haberleri asılsız inanma...

   Sil
 108. kim ne derse desin abi kesha su dunyadakı en guzel insanlardan birisi ister dinsiz olsun ıster seytana tapsın onun isteği erkek falanda olamaz boyle bır guzellık olamaz bence sesi nasıl degisecek hem bence kesha dunyanın en guzellerınden ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hepimiz heyvanik lo keso aganin heyvani !

   Sil
  2. hepimiz heyvanik lo keso aganin heyvani !

   Sil
  3. hepimiz heyvanik lo keso aganin heyvani !

   Sil
 109. Ya daha ne uğraşıyosunuz artık, kanıtlar ortada. Teşekkürler bilgiler için. Bu olaylar yani illuminati yayılmış bir şey. Ünlü olmak için normal olmaya başladı artık fakat o çiftcinsli bir illuminati. Bir kişinin sürekli salaş giymesi bi yerlerini kapatması gerçekten normal mı sizce

  YanıtlaSil
 110. APTALSIN!!! KE$HA'YA LAF ATMAK İÇİN FIRSAT ARIYORSUN BENCE..!! GERİZEKALI!

  YanıtlaSil
 111. Bu yazıyı yazan adam ne içiyorsa aynısından istiyorum. Bence sende transeksüelsin bu kadar emin olabildiğine göre.

  YanıtlaSil
 112. Anlamadım şimdi Kesha erkek, ama küçüklüğünden beri kız olarak yetiştirilebiliyor? Değil mi? Yanlış anlamayayım da... Ama gayet tabii olabilir İlluminati için ise. Bu şeyleri pek bilmem de yanlış bir şey yazdıysam kusura bakmayın ve lütfen cevap verin.

  YanıtlaSil
 113. http://muckhaber.blogspot.de/2012/12/ilumunati.html
  bu adres kesha bolumunu senin sayfandan alip kendi dusunceleri gibi bloguna yapistirmis. bu da ayri bi durum linkini ver paylas alin burdan okuyun de Allah`im Yarabbim

  YanıtlaSil
 114. Kız 15 yasinda 18 kez taciz edilmiş dağılın

  YanıtlaSil

İstediğini sorabilirsin, burası özgür bir ülke. Yani, sanırım.